Teslimat Koşulları

Afta Marketten oluşturduğunuz siparişiniz, Market ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize araçlarımızla teslim edilmektedir. 

Afta Market’in hizmet verdiği Giresun ve Ordu ili Teslimat Bölgeri menüsünden görebilirsiniz.

Afta Market'te siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli yoktur.

Verilen siparişlerde kilogram ile satılan ürünlerde gramaj'dan kaynaklı fiyat değişiklikleri olması durumunda konu ile ilgili sizi telefonla arayıp bilgilendirileceksiniz..

Vermiş olduğunuz cep telefonu iletişim bilgilerinizin doğru olmasına dikkate ediniz.. 

1 Ocak 2019 Tarihi itibari ile siparişinizde kullanılacak plastik poşet ücreti   alışveriş fişine/faturanıza yansıyacaktır.

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dâhilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar. 

Afta Market’te  toptan satışımız yoktur.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizi telefon ile arayıp  bilgilendirileceksiniz.

aftamarket.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Adrese Teslim Hizmeti

Afta Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Afta Market’in araçları ile Afta Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.aftamarket.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer Afta Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üye Olmadan Hızlı Alışveriş kısmından bilgilerinizi paylaşarak hızlıca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Afta Market’in hizmet verdiği Giresun ve Ordu ili Teslimat Bölgeleri menüsünden görebilirsiniz.

Siparişinizle ilgili sipariş notu düşerek, isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • E-Arşiv Fatura  sipariş teslimatında size teslim edilecektir.
  • Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.